מהדורות דיגיטליות 

מיקודית ארכימדס ארכימדס ספר ארכימדס ארכימדס המלצה ארכימדס מתמטיקה ארכימדס פתרונות ארכימדס ליסודי ארכימדס לבגרות ארכימדס לתיכון ארכימדס לחטיבה מיצבון ה' מפמרון ט' מיצבון עברית מיצבון אנגלית מיצ"ב בחינת המיצ"ב בחינת המיצב קדם מיצבון ד' ארכימדס חוברת עבודה ארכימדס חוברת עבודה לפסח  ארכימדס חוברת עבודה לחנוכה ארכימדס חוברת עבודה לקיץ ארכימדס 481 ארכימדס 482 ארכימדס 581 ארכימדס 582 שאלון 481 מתמטיקה שאלון 482 מתמטיקה שאלון 581 מתמטיקה שאלון 582 מתמטיקה ארכימדס ספרי תרגול רכישת ספרי ארכרימדס ארכימדס איפה הכי זול ארכימדס האם כדאי ארכימדס פתרונות למידה קבוצות ארכימדס מתמטיקורס ארכימדס חנויות ארכימדס אנגלית הכנה לבגרות במתמטיקה ארכימדס מיקודית הכנה לבחינת המיצב במתמטיקה קשה לי במתמטיקה  מה עושים הכנה לבחינת המיצב בשפה העברית הכנה לבחינת המיצב באנגלית תרגילים במתמטיקה מתכונת במתמטיקה בחינות במתמטיקה בגרות במתמטיקה איך ללמוד מתמטיקה איך לדעת חשבון

תלמידים יכולים לרכוש גרסה דיגיטלית מוזלת של ספרינו בשני אתרים:

1. באתר חברת ספרשת בקישור: https://bit.ly/3nJBmEl. יש לרשום "ארכימדס" בשורת החיפוש או בחיפוש של הוצאת הספרים. ההזמנה מתאפשרת ממחשב נייח/נייד ומהסלולארי.  

 

2. באתר חברת classoos בקישור: https://bit.ly/2Cqv60R. ההזמנה מתאפשרת ממחשב נייח/נייד ולא מהסלולארי. לחלק מהספרים יש מספר מהדורות זמינות, הקפידו לרכוש את המהדורה המעודכנת.​

רכזי מתמטיקה במערכת החינוך יכולים לקבל גישה דיגיטלית אינטרנטית ללא עלות לספרי ארכימדס בתהליך קצר ופשוט:

  1. נרשמים כמשתמשים באתר קלסוס בלינק www.classoos.co.il (בכפתור הכתום שרשום עליו הרשמה).

  2. שולחים לנו למייל archimedes100@gmail.com שנרשמתם והיכן אתם מלמדים כדי שנעדכן את קלסוס לפתוח לכם גישה לספרים בחינם.

  3. שולחים הודעה בטופס תמיכה לקלסוס עם בקשה לקבלת גישה לספרי ארכימדס בתור מורים שהגיעו דרכנו בלינק  shttps://www.classoos.co.il/פניה-לתמיכה/  ואנחנו כמובן נאשר אתכם!

מורות ומורים: כל 12 חודשים, המנוי למורה באתר קלאסוס פג (בכל ספרי הלימוד בכל המקצועות) ויש לפנות אליהם כדי לחדשו, לתמיכה הטכנית במייל support@kalsefer.zendesk.com או במספרים: 03-7208559 או 073-7969103 שלוחה 1 (להשאיר הודעה אם יש המתנה). 

 

לצערנו מאז המעבר לזום, במסגרת הסגר של תחילת תקופת הקורונה, היינו עדים לעשרות מקרים של הפרת זכויות יוצרים בלמידה מרחוק, כאשר מורים הקרינו את הגרסאות הדיגיטליות שלנו בזום, במקום רכישה כיתתית מרוכזת של הספרים. הפרה זו פוגעת משמעותית בארכימדס ובעובדים שלנו. על כן, מתן האישורים הושהה ובשלב זה, אנו מאשרים גישה דיגיטלית עבור:
1. רכזי מתמטיקה בבית הספר.
2. מורים המלמדים בבית ספר בו לומדים עם הספרים שלנו לפי רשימת הספרים שנתנו לתלמידים בתחילת השנה או בהשאלת ספרים. בספרייה של בית הספר.
3. מורים שביצעו הזמנה מרוכזת השנה.